.

.

【RERERPTG】【Подготвени Акции】 1 Roll Благодарам Писма Етикета Налепници Занает се Тркалаат По Канцелариски материјал Лепила Запечатување Хартија за Печење Налепници ?

【RERERPTG】【Подготвени Акции】 1 Roll Благодарам Писма Етикета Налепници Занает се Тркалаат По Канцелариски материјал

мислење на клиентот:

DEN 1598.40
Достапност
Во достапна форма

1 Roll "Благодарам" букви печати налепници по тркалаат, убави цвеќиња, чипка налепница.Едноставен дизајн, едноставни и стилски декорација, декорација на разни ракотворби.Направени од високо-квалитет лепило за хартија, површината водоотпорен, совршено се користи како sealer.Супер симпатична налепници, убаво како доста екстра да декорирање за сите работи.Спецификации : .Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1 Roll "Благодарам" букви печати налепници по тркалаат, убави цвеќиња, чипка налепница.Едноставен дизајн, едноставни и стилски декорација, декорација на разни ракотворби.Направени од високо-квалитет лепило за хартија, површината водоотпорен, совршено се користи како sealer.Супер симпатична налепници, убаво како доста екстра да декорирање за сите работи.Спецификации : Точка Име : Етикета Налепници се Тркалаат Материјал : Хартија + самолепливи Карактеристики : Етикета Налепници се Тркалаат, Едноставен Занает, Канцелариски материјал, Лепила Запечатување Хартија, Хартија за Печење Налепници Димензија : стан.2.5 cm/0.98 во Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Тркалаат Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 500 x Етикета Налепници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите