.

.

HeroNeo 500pcs Мачка Ви Благодариме Налепници 1 Инчен Благодарение Налепница за Малите Сопственици на Бизнис Бестселери за Печење Пакување Печат Labels Ви Благодариме Нале?

HeroNeo 500pcs Мачка Ви Благодариме Налепници 1 Инчен Благодарение Налепница за Малите Сопственици на Бизнис

мислење на клиентот:

DEN 141.60
Достапност
Во достапна форма

500pcs Мачка Ви Благодариме Налепници 1 Инчен Благодарение Налепница за Малите Сопственици на Бизнис Бестселери за Печење Пакување Печат Labels ви благодариме stickers100% сосема нов и висок quality Features : Оваа налепница печатени зборови, за тоа, што се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Спецификација : Материјал : Хартија + Sticker Diameter : прибл.2.5 cm/1inch Color : Како слики shown Quantity : 500pcs/roll Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Тркалаат x Етикета Налепница (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Клучни карактеристики

Material:
Paper + Sticker
Diameter:
approx.2.5cm/1inch
Color:
As pictures shown
Quantity:
500pcs/roll
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Roll x Label Sticker (other accessories demo in the picture is not included.) :

Им се допаѓа и на купувачите