.

.

1.5 Инчен Руменило Цвет Ви Благодариме Налепници - Ви Благодарам Налепница - Цвет Налепници Плик Печати Labels - #AA61RK (30 Парчиња)

1.5 Инчен Руменило Цвет Ви Благодариме Налепници - Ви Благодарам Налепница - Цвет Налепници Плик Печати Labels

мислење на клиентот:

DEN 324.00
Достапност
Во достапна форма

Ќе добиете Руменило Цвет Ви Благодариме Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Можете да ја користите оваа налепница за поздрав Фала за луѓето што ги сакате.Користење на етикети за печат пакување на храна како што се торта, колачи, бисквит, macaroon, чоколадо и за подароци кутија за пакување и завиткување. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите