.

.

Антиоксиданс Железнички Масло, База на Масло Квалитетни Материјали -20℃ До 120℃ Притисок Масло Железнички Направени на Подмачкување на Нафта(Бела)

Антиоксиданс Железнички Масло, База на Масло Квалитетни Материјали -20℃ До 120℃ Притисок Масло Железнички Направени

мислење на клиентот:

DEN 787.20
Достапност
Во достапна форма

Погоден за печатење и гравирање машина со завртки, оптички оска, водич железнички, и други трансмисиони системи.Додадете антиоксиданс и antistatic адитиви за заштита на функцијата.Направени од високо квалитетни материјали, не-токсични, невкусна и лесен за употреба.Анти- ' рѓа, функцијата.Тивка работа, заштита за печатач.Главната компонента е сапун задебелена рафинирани база на масло. 1. Направени од високо квалитетни материјали, не-токсични, невкусна и лесен за употреба. 2. Главната компонента е литиум сапун задебелена рафинирани база на масло. 3. Додадете антиоксиданс и antistatic адитиви за заштита на функцијата. 4. Погоден за 3 D печатач и гравирање машина со завртки, оптички оска, водич железнички, и други трансмисиони системи. 5. Анти- ' рѓа, непречено функционирање.Тивка работа, заштита на 3 D печатач.Карактеристики : Материјал : Маст Боја : Бела Компатибилни модели : за 3 D печатачите Применливи температура : -20℃ до 120℃ Големина : Прибл. 9.5*3*1.5 cm/3.74*1.18*0.59 во Пакет Листа : 1 * Подмачкување на Нафта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите