.

.

Kokiya Силикони Симпатична Термички Печатач Заштитник Школка Патување за Paperang P1 Џеб Термички Печатач, Лесно да го Инсталирате - Пинк

Kokiya Силикони Симпатична Термички Печатач Заштитник Школка Патување за Paperang P1 Џеб Термички Печатач, Лесно

мислење на клиентот:

DEN 197.52
Достапност
Во достапна форма

Удобно на допир и слатки во форма.Заштита на вашиот мини термички печатач од несакани гребнатини.На лесен и тенок заштитен капак и лесно да се инсталира.Име На Производ : Џеб Термички Печатач Заштитник Капак.Само костим за Paperang P1 Џеб Термички Печатач.Опис : - Име на Производ : Џеб Термички Печатач Заштитник Покрие - Заштита на вашиот мини термички печатач од несакани гребнатини. - Удобно на допир и слатки во форма. - На лесен и тенок заштитен капак и лесно да се инсталира. - Само костим за Paperang P1 Џеб Термички Печатач.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите