.

.

AMERIERGO Печатач Стои со Фиока - 3 Ниво Висина Прилагодливи Печатач Количка, Возен Печатач Стои со 4 Тркала, Mobile Printer Табела со Складирање Полица & Кабел за Управување за ?

AMERIERGO Печатач Стои со Фиока - 3 Ниво Висина Прилагодливи Печатач Количка, Возен Печатач Стои со 4 Тркала,

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

РАЗНОВРСНА ПЕЧАТАЧ СТЕНД - Ова стојат може да се користи како печатач количка за место на печатач на и организирање на вашата работна станица и може да се користи како складирање полица во трпезарија до продавница кујна зачини.Исто така, може да се користи како подвижна стој да се користи DVD плеер во спалната соба или дневна соба да уживате во слободни активности.Добар помошник за домашни и канцелариски живот.СЕ ОСЛОБОДИТЕ ОД НЕРЕДОТ - Доаѓа со фиока & 3 ниво за складирање полица.Можете да ги зачувувате калкулатори, тетратки, пенкала, и некои мали предмети во фиока за да го добиете она што ви треба лесно.Исто така, можете да поставите печатач, факс, скенер, хартија, документи и други материјали за полиците.Ослободите повеќе на вашиот десктоп простор.Се ДВИЖАТ ПОСЛОБОДНО СО 360° ВРТЛИВАТА ТРКАЛА - Доаѓа со 4 вртливата тркала.Можете лесно може да го лизгачот на печатач застане и место каде што сакате, што го прави полесно да се движите помеѓу заводот и сала за состаноци.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ & ПРИЛАГОДИ - Не се потребни алатки.Можете да го соберат овој печатач количка за неколку минути или помалку да се добие мулти-функционални застане за да ги зачувате вашите резерви.Во исто време, на висина на количка може да се прилагоди врз основа на вашите потреби.ГОЛЕМА ПОВРШИНА & СТАБИЛНА ПОДДРШКА - Доаѓа со 2 тркала со сопирачки.Печатач количка може да се заклучи на своето место.Држи до 44lbs за секоја редица, која може да обезбеди повеќе стабилна поддршка за повеќето принтери, факс или други материјали.Се ви пречи од страна на печатач, факс, скенер или други материјали преземањето премногу десктоп простор?.Сакате да се добие супер складирање полица за да ги зачувувате вашите канцелариски материјали и чисти вашето биро?.Се ви пречи од страна на печатач, факс, скенер или други материјали преземањето премногу десктоп простор?Сакате да се добие супер складирање полица за да ги зачувувате вашите канцелариски материјали и чисти вашето биро?.Оваа AEPS02 3 ниво печатач штанд ќе ви помогне да се среди вашата работна станица, подобрување на работа ефикасност и збогати вашиот одмор живот.Дизајниран како мултифункционален принтер стои со фиока, површината на печатач количка е одлична за повеќето принтери, скенери и факс, на дното плоча има простор за хартија, додадени фајлови : , и книги.На фиока може да се сместат пенкала, калкулатори, staplers, лепливи белешки и други мали предмети.Ви обезбеди со голем капацитет простор за складирање за да се задржи вашата канцеларија или дом во ред.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите