.

.

Шминка Патување Случај Тешко Козметички Организатор Торба за Мали Шминка Торба Кутија Ретро Мини ABS Сметководствена Куфер за Шминка (Сина )

Шминка Патување Случај Тешко Козметички Организатор Торба за Мали Шминка Торба Кутија Ретро Мини ABS Сметководствена

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум Материјал : Ова патување козметички случај површината материјал е направен од високо-квалитет згусне ABS.Тоа е издржлив, водоотпорен, нула-отпорни, анти-судир и лесно да се чисти.Совршен за Патување Шминка Случај : Постои фиксна црна еластична бенд на задната страна од куферот, кој може да се обезбеди багажникот на багаж пол, за ослободување на вашите раце, да го одржи вашиот парови' рака; Го носат-отпорни, нога подлога на дното да се избегнува директен контакт помеѓу козметички кутија и земјата.Двоен Слој Организација : Голем главниот прегради за различни барања за чување.Козметички патент торба чува вашите козметички додатоци безбедно, исто така, може да складирање на вашите лични предмети, како долна облека, градници, чорапи, итн.Широко Примена : Тоа е совршен за чување за шминка организација, козметички организација, занает организација, но исто така и на училиште снабдување организација, косата додаток за складирање или мала играчка организација на движење.Големина : 30*23*16cm/ 11.81*9.06*6.3 инч.Внатрешни Димензии : 28.5 cm/11.22 инчен(Должина) x 20.32 см/8inch(Ширина).Еколошки ABS Материјали Ова е мини носат на багажникот куфер.Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјал, издржлив, водоотпорен, нула-отпорни, анти-судир и лесно да се чисти Патување Мини Куфер Тоа е совршен за чување за шминка организација, козметички организација, занает организација, но исто така и на училиште снабдување организација, косата додаток за складирање или мала играчка организација на движење.Уникатен дизајн, покажуваат вашиот разлика.Одлично за Патување Патент отворање и затворање за да се обезбеди безбедно складирање на вашите лични предмети, правење на вашиот пат повеќе удобен и удобно.Апсолутно се носат на големината, погоден за авионски патувања.Додатоци На задниот дел од куфер прилог со еластична лента, која може да fixe случај на врвот на количка куфер да се направи вашето патување повеќе погодно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите