.

.

Owlike Унисекс Бебе Медиокритет Обука Седиште За Деца На Младата Nonâ€'Лизга Тоалет Медиокритет Прстен Помошна Алатка

Owlike Унисекс Бебе Медиокритет Обука Седиште За Деца На Младата Nonâ€'Лизга Тоалет Медиокритет Прстен Помошна

мислење на клиентот:

DEN 1020.00
Достапност
Во достапна форма

Рационализација backrest, на лак се вклопува цврсто, 90° правилна седечка положба на телото.Зголемената урина бариера за спречување на урина јавните, погоден за машки и женски бебиња.Важна алатка за обука на вашето бебе да се оди во тоалет, удобен и практичен.СТП перница поддршка, удобно и skinâ€'пријателски.Mellow потпирачи за раце за двете страни, стабилен и удобен за контрола.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Медиокритет Обука Seat Material : ABS, PPColor : Blue+Yellow Applicable Возраст : Децата, Babies Size : Прибл. 38 x 34 x 16cm / 15 x 13.4 x 6.3 во Пакет Including Package Листа : 1 x Медиокритет Обука Seat2 x Тока Strip1 x Завртка.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Potty Training Seat
Material:
ABS, PP
Color:
Blue+Yellow
Applicable Age:
Children, Babies
Size:
Approx. 38 x 34 x 16cm / 15 x 13.4 x 6.3in
  :

Им се допаѓа и на купувачите