.

.

KHIIen Сандали за Жените Секојдневен Лето Плажа Сандали,Шупливи Чипка-Up Рамни Чевли со Патент Секојдневен Лето Плажа Риба Устата Toothy Сандали

KHIIen Сандали за Жените Секојдневен Лето Плажа Сандали,Шупливи Чипка-Up Рамни Чевли со Патент Секојдневен Лето

мислење на клиентот:

DEN 486.48
Достапност
Во достапна форма

Високо квалитетен материјал,удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,го подобрува држењето на телото.Овој стилски "гладијатор" -инспириран shootie ќе стане вашиот нов одат-да за секој топло-времето прилика.Пар со работа панталони за удобно, класичен стил или модерен фустан за една вечер надвор.Мека faux кожа sock со природни зафат и украсни крои,Faux кожа натопи-боја на горните со природни burnishing и мека рака.Прилики : Ова лето плажа сандала е погодна за сите неформални датуми, купување, работа, базени, плажи, одмори, возење, да се патува, работи, канцеларија, партии, фестивали, празници, пролет и лето, прошетки и сл., кои се погодни за секојдневна употреба.Топло Белешки : Големини може да се разликуваат помеѓу брендови.Постои големината на табелата за опис на Производот.Ве молиме видете ја Големината Референца да се најде точна големина, отколку на Жените Чевли Големината на Табелата.Големина : 37 НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 CN : 235 Метри Должина : 23.5 cm/9.3" Нога широк : 9cm/3.5" Големина : 38 НАС : 7.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 5 : 37 CN : 240 Метри Должина : 24cm/9.5" Нога широк : 9.2 cm/3.6" Големина : 39 НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 CN : 245 Метри Должина : 24.5 cm/9.7" Нога широк : 9.5 cm/3.7" Големина : 40 НАС : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 CN : 250 Метри Должина : 25cm/9.8" Нога широк : 9.7 cm/3.8" Големина : 41 НАС : 9 велика БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 CN : 255 Метри Должина : беа 25,5 cm/10" Нога широк : 10см/3.9" Големина : 42 НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 CN : 260 Метри Должина : 26cm/10.2" Нога широк : 10.2 cm/4".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите