.

.

Kichler 15870AZT30R LED Купола Пат Светлина

Kichler 15870AZT30R LED Купола Пат Светлина

мислење на клиентот:

DEN 4439.76
Достапност
Во достапна форма

LED Пат Светлина од Не Семејни колекција.Висина : 22. 00 инчи Ширина : 6. 25 инчи.Стил : Преодни Светлина Тип : Пејзаж 12 V LED Патека/Шири.Крај : Текстура Архитектонски Бронза.Безбедност Оценка : ETL и Безбедност Оглас : Влажно.Преодни ДОВЕДЕ на Патот на Светлината од Не Семејни колекција во Текстура Архитектонски Бронза заврши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите