.

.

UGG Унисекс-Дете Т Rennon Ii Патики

UGG Унисекс-Дете Т Rennon Ii Патики

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Волна.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Сад/Велика Британија/Шпанија/Ирска/Австралија).Гумен ѓон.Вратило мерки околу high-top од лак.Велур и кожени горни.Двојно кука и јамка затворање за лесно и исклучување.Ева пена insole со микрофибер обвивка.Флексибилен, лесен моделирани гумени outsole. 5mm UGGpure волна истури споеви.Овој специфичен високо на врвот е намалена надолу во големина, но не во стил.Направени од мека велур со кожа панели и малку пената, тоа карактеристики кука и јамка затворање на фабрики за лесно и исклучување.Овој производ е направен во една фабрика која ги поддржува жените во нашата синџирот на снабдување со помош на HERproject, иницијатива на соработка која создава партнерства со брендови како нашиов за да се поттикне и едуцирање на жените на работното место.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите