.

.

BMCiTYBM Бебе Чевли Девојка Момче Дише Мрежа Патики 6 9 12 18 24 Месеци

BMCiTYBM Бебе Чевли Девојка Момче Дише Мрежа Патики 6 9 12 18 24 Месеци

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Гумен ѓон.Breathability : мека горниот дел за високо breathability кој им овозможува на дете мали нозе да останат свежи и суви.Не се лизга Ѓон : мека гума шила и сензорни парчиња под outsoles се спречи вашето дете од на лизгање, им помогне на бебето да научат состојба нивните прсти зафат на земјата.Анти-судир : toe капа додава дополнителна бариера за да се заштитат бебе нозете од повредите.Лесен - Cushioned : footbeds за подобрен комфор, гумен ѓон обезбедува лесен тапацир за долгорочната сите-ден игра.Лесно И Исклучува : кука и јамка дизајн го прави лесно да се земе и исклучување.П : Дали патики одговара чаби нозе?.A : Да ,круг пети ,strechable ткаенина ,прилагодливи на рака се направи тоа ќе им одговара на сите видови на нозе,вклучувајќи чаби нозе.П : Како можам да се избегне за да купи премногу големи или мали чевли?.A : Ние препорачуваме да ја проверите вашата детето нога должина од големината на табелата за да го најдете точниот големина.Првиот вокер чевли се направени за да се поттикне природно движење за прв пат пешаци.Дизајниран да биде бебе чевли за новороденче момчето и девојката нога.Мек Ѓон flex и се наведнуваат со секој чекор.Нивните меки единствена овозможува стапки на контрола, како тие да почнат да се шетаат и простор за мали нозе да расте.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите