.

.

Под Оклоп Момчиња Пред Училиштето Пренапони 2 Алтернативна Затворање Исчезнат Работи За Чевли

Под Оклоп Момчиња Пред Училиштето Пренапони 2 Алтернативна Затворање Исчезнат Работи За Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1180.80
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Гумен ѓон.Лесни, дише мрежа горниот обезбедува зголемена вентилација.TPU пета шалче за дополнителна издржливост & поддршка.Enhanced амортизирање околу глуждот јака за супериорна удобност.Прилагодливи кука & јамка затворање за лесно on & off.Целосна должина ЕВА sockliner за дополнителна удобност & обичај се вклопуваат.Лесни, дише мрежа горниот обезбедува зголемена вентилација.TPU пета шалче за дополнителна издржливост & поддршка.Enhanced амортизирање околу глуждот јака за супериорна удобност.Прилагодливи кука & јамка затворање за лесно on & off.Целосна должина ЕВА sockliner за дополнителна удобност & обичај се вклопуваат.Cushioned ЕВА midsole обезбедува лесен & одговорно возење.Агресивни outsole влечење модел со малку крена гумени копчиња за дополнителна контрола.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите