.

.

Saucony унисекс-дете Кохезија 14 Алтернативни Затворање Jr

Saucony унисекс-дете Кохезија 14 Алтернативни Затворање Jr

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Поддршка кожа и решетката горниот дел за breathability и трајност на Алтернативни затворање за лесно вклучување/исклучување и прилагодливост.Поставата што го минимизира ризикот Рециклирани МИЛЕНИЧЕ linings.Tri-flex rubberized гкл за контрола.Не-означување гумени outsole за издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите