.

.

adidas Унисекс-Дете Fortarun X Замрзнати Сп Патики

adidas Унисекс-Дете Fortarun X Замрзнати Сп Патики

мислење на клиентот:

DEN 669.60
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други влакна.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 0-6" од лак.Пета мерки околу 0-3".Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 10" наоколу.Редовно се вклопуваат.Голема кука и јамка затворање.Текстил горниот со заштитна пети капа.Доенчиња со ниска намали чевли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите