.

.

Татковци Ден Подарок,Татковци Ден Месечината Патент се Повлече,Татковци Ден Подарок од s Месечината Патент се Повлече,Татко ми Роденден Подарок,BV262

Татковци Ден Подарок,Татковци Ден Месечината Патент се Повлече,Татковци Ден Подарок од s Месечината Патент се

мислење на клиентот:

DEN 45.12
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32-милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов,Месечината Големина : 32-милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm,Материјал : Алуминиум,Стакло.Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите