.

.

Локомотива Воз Пред Кормило Патент се Повлече Долг Синџир на Кормило Патент се Повлече за рен,Воз Накит,Воз Кормило Патент се Повлече,Воз Подароци,Транспорт Подаро

Локомотива Воз Пред Кормило Патент се Повлече Долг Синџир на Кормило Патент се Повлече за рен,Воз Накит,Воз

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Кормило големина : 35mm*40mm,Патент мерки 20mm,Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 20mm .Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите