.

.

Пријателство Кормило Патент се Повлече,Стрелка Кормило Патент се Повлече,Пријатели Пријателство Подарок,Најдобар Пријател на Подарок,Најдобар Пријател Кормило П

Пријателство Кормило Патент се Повлече,Стрелка Кормило Патент се Повлече,Пријатели Пријателство Подарок,Најдобар

мислење на клиентот:

DEN 45.12
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Кормило големина : 35mm*40mm,Патент мерки 20mm,Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 20mm .Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите