.

.

SaphiRose Мажите Минималистички Патики Бос Крст-Тренер Трага Спортски Чевли Широк Пети Кутија

SaphiRose Мажите Минималистички Патики Бос Крст-Тренер Трага Спортски Чевли Широк Пети Кутија

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гума.Увезени.Гумен ѓон.Повлечи Гумени Outsole : Понуда на оптимална рамнотежа на влечење и трајност, со одговорно се чувствуваат на непредвидливи терен.Пет пети модели се обезбеди контрола во текот на движењето,издржлив и не се лизга.Згусне Пет Широк Toe : Подебели topline завиткани совршено околу нозе идеи од спортски вода чевли, кои го прават лесни спортски чевли не падне за време на вежбање и чувајте ги нозете, удобно / безбедно.Интегрален Плетени Горниот и Двојно Затворање Дизајн : Прилагодлив Drawstring чипка-до затворање на instep за подобро да се обезбеди одговара.Фината Мрежа Горниот структура го прави нозе се чувствуваат лесен и дише.Отстранлив Дише Саќе Insole : Поддршка на feets'arches, да обезбеди нозе стабилност и да се намали триењето / стрес помеѓу нозете и чевли.Лесен за чистење и нега.Затворен & Отворено Патики : Saphi Rose минималистички Патики се погодни за внатрешна / надворешна спортски активности како што се : патот работи,патека за трчање,качување планините, пешачење, отворено одење, гимназија,песна поле,крос-кантри, како и цела сезона туризам и патување.Салата обука чевли погодни за жени, мажи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите