.

.

Природни Паста за заби, Кокос Паста за заби Органски Кокос 100g Зајакнување на Емајл за Чувствителни Заби

Природни Паста за заби, Кокос Паста за заби Органски Кокос 100g Зајакнување на Емајл за Чувствителни Заби

мислење на клиентот:

DEN 259.20
Достапност
Во достапна форма

Чувајте ги вашите тон чист и удобен за долго време и да бидете посигурни.Зајакнување на забната глеѓ, поправка орален повреда, се чисти и се грижи за усната шуплина.Decomposes пигменти, го елиминира нечистотија, помага да се подобри лош здив и освежува здивот.Чисти усната плакета и друга нечистотија, decomposes стариот заб дамки, и ги прави забите изгледа почисто.Природни состојки за да се непцата и забната глеѓ и се погодни за секојдневна употреба.Функција : 1. Природни состојки за да се непцата и забната глеѓ и се погодни за секојдневна употреба.2. Зајакнување на забната глеѓ, поправка орален повреда, се чисти и се грижи за усната шуплина.3. Чувајте ги вашите тон чист и удобен за долго време и да бидете посигурни.4. Чисти усната плакета и друга нечистотија, decomposes стариот заб дамки, и ги прави забите изгледа почисто.5. Decomposes пигменти, го елиминира нечистотија, помага да се подобри лош здив и освежува breath Specification : Предмет Тип : Белење на Toothpaste Net Содржина : 100g/3.5 oz Characteristics : Избелуваат забите, да се заштити непцата и емајл, и да ја задржите устата мека Пакет Листа : 1 x Паста за заби.

Клучни карактеристики

Item Type:
Whitening Toothpaste
Net Content:
100g/3.5oz
Characteristics:
Whiten teeth, protect gums and enamel, and keep mouth soft
Package List:
1 x Toothpaste :

Им се допаѓа и на купувачите