.

.

16 Парчиња Симпатична Девојка Партија Кеси Принцеза Партија Хартија Подарок Перница Принцеза Подарок Принцеза Goodie Кеси со Рачки за принцеза девојка Роденден Матер

16 Парчиња Симпатична Девојка Партија Кеси Принцеза Партија Хартија Подарок Перница Принцеза Подарок Принцеза

мислење на клиентот:

DEN 393.36
Достапност
Во достапна форма

Доволно количество : ќе добиете 16 парчиња розова хартија третираат кеси со рачки, со големина од 12 х 8 х 20 cm/ 4.72 x 3.15 x 7.87 инчи (L x W x H), која е соодветна за вас да се одржи различни бонбони, колачи, партија покана картички, грицки, играчки и така натаму.Сигурен материјали : секоја девојка партија goody торба е направен на квалитетот kraft на хартија, нема чуден мирис и преносни, многу погодна за момчиња и девојчиња да се земе и повторна употреба, убав избор за принцезата тема партија.Повеќе апликации : овие принцеза се третираат кеси се убави и слатки, кои се достапни за различни прилики, како што се принцеза тема партии, девојка роденден партии, бебето тушеви, полот откриваат, булчински туш, свадба и така натаму, исто така, може да се примени како стока, производи и ракотворби изложби, шопинг или подарок перница.Симпатична и симпатична дизајн : овие розова роденден третираат кеси се дизајнирани со живописни девојка модели, во согласност со повеќето девојки вкус, и симпатична дизајни може да ги задоволи нивната фантазија на малата принцеза, создавајќи еден интересен и жива атмосфера за вас и за вашите гости.Преносни и удобен : овие принцезата кенди чанти се лесно да се пополни, продавница и да се носат, со што пријатно користење на искуство, без разлика каде тие се поставени, тие се убави партија украси за вас.Девојка партија goody чантата може да го направи вашиот спакувани подароци повеќе деликатна и направете ја вашата спакувани храната изгледа повеќе вкусни.Овие розова бонбони чанти со рачки се погодно за вас да се стави или да извади работите лесно.Овие принцеза goody кеси може да се одржи многу тривијални работи, водење на вашата партија во ред и чисти.Спецификации : Боја : розова Големина : прибл. 12 x 8 x 20 см/ 4.72 x 3.15 x 7.87 инчи (L x W x H) Материјал : kraft хартија Количина : 16 парчиња Пакетот вклучува : 16 x Розова бонбони чанти со рачки Топло белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите