.

.

Мала Принцеза Круна - Розова и Злато Принцеза Бебе Туш или Роденден Корист Пуканки Третираат Кутии - Сет на 12

Мала Принцеза Круна - Розова и Злато Принцеза Бебе Туш или Роденден Корист Пуканки Третираат Кутии - Сет на

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Мала Принцеза Круна Корист Пуканки Третираат Кутии ВКЛУЧУВА 12 Розова и Злато Принцеза партија корист кутии.Мала Принцеза Круна третираат кутии се совршени за било кој настан.Принцеза чај тема е одлично за вашето бебе туш или роденден.Мала Принцеза Круна партија корист пуканки третираат кутии ГОЛЕМИНА 5.75 инчи висок x 3.5 инчи плоштадот на врвот.На уникатен дизајн и големи големина го прави овие 12 девојки принцеза пуканки кутии, мора да се има за која било бебе туш или роденден.ПУКАНКИ КУТИЈА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Мала Принцеза Круна пуканки кутии ќе се одржи голем број на партија на храна.Пополни ги со слатка третира или солени грицки.Пуканки, карамел пченка, бонбони и други добрите ќе изгледаат неверојатно на вашиот бонбони вклучена со овие принцеза замокот корист кутии.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА КОРИСТ КУТИИ : Мала Принцеза Круна партија третираат кутии се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се рака-укината и посебно проверени, а потоа внимателно спакуван.Пуканки кутии ќе пристигне станот.Лесно собранието е потребно.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА : Мала Принцеза Круна - Розова и Злато Принцеза Бебе Туш или Роденден Корист Пуканки Третираат Кутии се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се произведени во Америка.Нашите Третираат Кутии се користи Не-Хаос Сјајот Печати : Нашата пуканки кутии се дизајнирани со печатени слика на сјајот, елиминирање на сјајот шушка додека максимизирање bling ефект!.Сет од 12 Мала Принцеза Круна Лекување на Кутии.Пуканки Кутии Мерка 5.75 инчи висок x 3.5 инчи плоштадот на врвот.Некои Лесно Собранието е Потребно.Направени на Здрав Карта на Акции Хартија.Произведени во Америка.Да ги користите како се третираат кутии и да се пополни со добрите за гостите да уживаат во едно бебе туш или роденден.Пополни ги со закуски и заврши во едно виолончело торба, врзани исклучен со панделка и ознака за забава DIY партија корист на гостите може да се земе дома.Користете подарок кутија за не-јастиви партија услуги дека се координираат со твоите Мала Принцеза Круна партија украси.Уште во 1999 година, Sherri (основач), беше stay-at-home мајка со страст за создавање на екстра-специјален работи за луѓето околу неа.Таа почна со шиење карактер маскирани крпи за нејзините пријатели бебе туш подароци.Оваа брзо се претвори во бизнис концепт на ПАРТИЈАТА.Како бизнис растеше многу брзо, Sherri е потребно да се ангажира инженер—и нејзиниот сопруг Скот беше совршено се вклопуваат! ;) Сега, речиси две децении и трите згради подоцна – Sherri, Скот и целиот Голема Точка Тим ја извршите оваа извонредна партија снабдување бизнис нарекува Голема Точка на Среќа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите