.

.

Coopay 10 Парчиња ноќта на Вештерките Вештерка Шапка и 6 Pack Пластични Волшебникот Очила Круг Очила Рамка Вештерка Костим Додаток за ноќта на Вештерките Костим Партија ?

Coopay 10 Парчиња ноќта на Вештерките Вештерка Шапка и 6 Pack Пластични Волшебникот Очила Круг Очила Рамка Вештерка

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : доаѓа со 10 парчиња ноќта на Вештерките вештерка капи и 6 pack црно волшебник очила за ноќта на Вештерките партија, фенси облека партија, carnivals, cosplay декорација и така натаму.Вештерка шапка : направен од оксфорд ткаенина, удобно и мека да се носат.Можете да бидете лебдечки вештерка шапка со риболов линија или носат капа сам, може да додадете фестивал атмосфера и да се забавуваат на вашата страна, да те направи повеќе привлечна и да уживате во прекрасна ноќ на Вештерките.Црно волшебник стакло : направен од пластични материјали и дизајн без леќи.Црна rimmed и голем стил да го додадете мудро/ sagacious изглед, добар како партија декорација додатоци и дополнување на вашиот костим, особено добар за cosplay.Соодветна големина : секој вештерка шапка е околу. 13.7 инчи висок и со надворешниот дијаметар на 13.8 инчи, погоден за повеќето тинејџери и возрасни, соодветна големина за украсување, како и; волшебникот стакло рамки вкупна должина е околу. 5.3 инчи, погоден за повеќето луѓе и лесни, можете да ги понесете со вас.Совршен натпревар : овие вештерка капи и волшебникот круг очила направи да изгледате мистериозен, елегантен и мудар, лесно да го фати на другите луѓе очи и широко се користи како ноќта на Вештерките украси, карневал, пантомимичари топката за подобрување на партијата атмосфера.Coopay 10 Парчиња ноќта на Вештерките Вештерка Капи и 6 Pack Пластични Волшебникот Очила Круг Очила Рамка Вештерка Костим Додаток за ноќта на Вештерките Костим Партија Обезбедува Совршен натпревар : Овие вештерка капи и волшебникот круг очила направи да изгледате мистериозен, елегантен и мудар, лесно да го фати на другите луѓе очи и широко се користи како ноќта на Вештерките украси, карневал, пантомимичари топката за подобрување на партијата атмосфера.Вештерка шапка : Направен од оксфорд ткаенина, удобно и мека да се носат.Можете да бидете лебдечки вештерка шапка со риболов линија или носат капа сам, може да додадете фестивал атмосфера и да се забавуваат на вашата страна, да те направи повеќе привлечна и да уживате во прекрасна ноќ на Вештерките.Црно волшебник стакло : Направен од пластични материјали и дизајн без леќи.Црна rimmed и голем стил да го додадете мудро/ sagacious изглед, добар како партија декорација додатоци и дополнување на вашиот костим, особено добар за cosplay.Пакетот вклучува : 10 x ноќта на Вештерките вештерка шапка 6 x Црна пластика волшебникот очила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите