.

.

Жените ноќта на Вештерките Zip Околу Паричникот Спојки големи Патна Чанта Вистински Кожен Паричник

Жените ноќта на Вештерките Zip Околу Паричникот Спојки големи Патна Чанта Вистински Кожен Паричник

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : 4.13(во) W×7.48(во)Х. Тоа е само големината за паричник можете едноставно да го држат за рака или да ја стави во торба.Нето тежина е 0.46 фунти, лесен и пренослив.КОЖЕН ПАРИЧНИК : СТП кожа со шармантна printings, меки, удобни и стилски.Издржливи microfibre поставата и премиум хардвер може да остане во добра состојба, дури и ако се користи за долго време.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : На кожа спојки паричникот доаѓа со 3 готовина на сопствениците, 1 патент џеб, 12 картичка слотови и 2 приемот џеб, одличен за да се одржи картички, пари, мобилни телефони како iphone6 плус etc.ZIP ОКОЛУ ЧАНТА : Трајни и мазна метален патент за безбедност и лесен пристап, безбедно и лесно да се користи.ПОДАРОК ИДЕЈА : Мода жените спојки како подарок за Божиќ, Родендени, Нова Година, денот на Благодарноста, Мајки Ден, Денот на Вљубените, Свадби, Годишнина или било какви посебни повод за тоа посебно некој во вашиот живот.Спецификација : Тежина : 0.46 lb.Големина : 4.13(во) W×7.48(во) HPU Кожа, меки , удобни за допир Мека полиестер обвивка, издржливи и strong Lovely printings за двете девојчиња и жени.Мазна патент & трајни хардвер, долго-lasting Large Капацитет : 3 x Парични Compartments2 x бил / приемот Pockets1 x Zippered Pockets12 x Картичка Slots Your пари, записи, Карти, карти, и iphone, може да биде добро организиран во оваа кожа паричникот!Исклучително практични и функционални за секојдневието!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите