.

.

U од Kotex Безбедност Lightdays Panty Облоги, Светлина Absorbency, Екстра Покриеност, Unscented, 112 Count

U од Kotex Безбедност Lightdays Panty Облоги, Светлина Absorbency, Екстра Покриеност, Unscented, 112 Count

мислење на клиентот:

DEN 236.88
Достапност
Во достапна форма

Безбедност Lightdays Екстра Покриеност Panty Облоги функција Единствена Xpress-ДПИ технологија за чистење; сува чувство.Противалергиски облоги; направен без парфем или лосиони и без пестициди и елементарен хлор.Disposability : не флеш.U од Kotex Безбедност panty облоги за жените се безбедни и дерматолог тестиран за да се биде нежна за кожата и се дише** со cottony МЕКА на ДОПИР капак.U од Kotex женски производи се FSA; HSA; HRA-право во САД 112 екстра долг pantiliners; Пакување може да се разликува од прикажани.Добиете чиста, сува чувство со У со Kotex Безбедност Lightdays Долго Panty Облоги кој Xpress-ДПИ технологија која апсорбира во секунди.Дерматолог тестиран за да се биде нежна за кожата, U страна Kotex Безбедност pantiliners немаат груби состојки, се противалергиски и го направи без парфем или лосиони.U од Kotex Безбедност panty облоги за жените се исто така дише* и функција cottony МЕКА на ДОПИР копче за вашата удобност.За период заштита, обидете се У страна Kotex Безбедност Ултра Тенок Влошки во редовните absorbency.U од Kotex женски производи се FSA/HSA/HRA-право во U. S. Пакување може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.*дише topsheet.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите