.

.

adidas Мажите Tiro 19 Панталони

adidas Мажите Tiro 19 Панталони

мислење на клиентот:

DEN 696.00
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Машина За Миење.Слим-fit, дише фудбал панталони со џебови и глуждот zips за лесни удобност.Slim fit се сече блиску до телото; Еластичен материјал на долниот дел на нозете им помага на промовирање чисти нозете.Странични џебови за чување.Глуждот zips за лесно и исклучување.Climacool ви држи ладно и суво во топли временски услови.Се обучуваат тешко.Останете кул.За овие луѓе е фудбал панталони битка на топлина со дише, брзо-за сушење ткаенини.Намалување за движење, тие имаат тенок одговара и еластичен ребрести детали на долниот дел на нозете да се промовира чистење на нозете.Глуждот zips ви овозможи да се повлече ги вклучите или исклучите со текот на чевли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите