.

.

На Север се Соочуваат Жените Секојдневниот Висок Пораст Панталони

На Север се Соочуваат Жените Секојдневниот Висок Пораст Панталони

мислење на клиентот:

DEN 1797.60
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.РАЗНОВРСНА НОСАТ.Жените Секојдневниот Висок Пораст Жадувам е направен со неверојатно мека, растеглив перформанси ткаенина која ги интегрира влага-wicking Flash Dry-XD.Опуштено околу колковите и бутините, тоа е подготвена за било авантура и да сте.УДОБНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Висок пораст, contoured корселе е повисока во задниот дел за додатни покриеност и удобно се вклопуваат.Inseam : S 29.5", Р 31.5", L 33.5".ВОДООТПОРЕН.Овие лесни панталони се изработени со Flash Dry технологија и Трајни Вода-Отвратителен (DWR) Заврши, па тие сува брзо за вкупно удобност.ПЕРФОРМАНСИ ТКАЕНИНА.Се движи со леснотија во овие панталони изработени со мека, еластичен перформанси ткаенина за екстремни удобност.ДОПОЛНИТЕЛНА МЕМОРИЈА.Две рачни џебови нудат екстра простор за вашиот телефон, паричник и копчињата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите