.

.

BHSJ Жените Секојдневен Висока Половината Лабава Панталони Удобен Водат Широк Нога Панталони Тебе Печати Спортски Џеб Панталони за Жени

BHSJ Жените Секојдневен Висока Половината Лабава Панталони Удобен Водат Широк Нога Панталони Тебе Печати Спортски

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Високо-квалитетен материјал, полиестер памук смеса.Произведено во САД и Увезени. 15% попуст за минимум купување количество 2 ,30% попуст за минимум купување количество 7 ,40% попуст за минимум купување количество 15. Промо код G55 Q4 C4 X е зачуван на вашата сметка.Понудени од страна на JESPER.Се повлече На затворање.Тоа обично трае 10-18 дена да бидат испорачани. ❤Нашиот салон панталони за жени се достапни во модерни дизајни кои ќе се направи да изгледа убаво, дури и додека виткање на каучот, гледа ТВ во dorm соба, или одење на кампусот!. ❤Едноставен и елегантен фенер панталони, назад еластичен појас за удобност и лесно да се повлече вклучено, копчето и патент затворање, лабава стил лен панталони за жени. ❤Солидна боја, комбинација на дизајн, pleated пред и ткаенината, овој уникатен стил панталони може да прави што повеќе атрактивна и шармантна Секојдневен опуштено одговара,можете да го спарите со т-маица/top/блуза, дише и удобно лен ткаенини, топло во зима и во лето кул. ❤Биде модерен на вашиот следен девојки ноќ и изберете од нашата колекција на обична бои, флорални или plaid модели и се луксузен пар на плус големина pajama панталони, да се направи сите ваши пријателки, љубоморни на вашиот симпатична вино пижами, за жени. ❤Одговараат за одмор, забава, вечерта, streetwear, повик за секојдневно носење, отворено, патувањето и во секое време, кул костим за на есен.Добредојдовте на BHSJ shop Focus на природни материјали од памук и лен, дизајн стил на природна едноставност и ретро, лабава и нагласувајќи удобност.Откријте нешто удобен, мода и Сите натпревар, облека е најдобар избор.Модата жените солидна боја лен гроздобер harem панталони со странични џебови, еластичен појас, крпеница елегантен дизајн.Назад половината е elasticated и дизајниран за удобност и практичност.Pleated дизајн во предниот и нозе, лесно се повлече во.Повик опуштено одговара, ова лен jogger панталони/панталони фенер панталони те прави повеќе атрактивни.Голема Колокација : лен блуза врвот/туника/кошула/јакна и така on Good Подарок за жена, Девојка или Daughter Occasion : Повремено, за Викенди, Одмор, Дома, Одмор, Датира, и Show, Позив, Вечер, забава, на Училиште, на Работа, на пат за дома.Пребарување BHSJ за повеќе производи.Добредојдовте на цел.Ви благодариме.Материјал : 70% Лен, 30% Cotton Season : Пролет и кул autumn Garment Нега : Предлагам да се мијат со рака/Машина за миење softly Attention : Ова е Азија големина, ве молиме не, едноставно изберете го од M/L/XL/2 XL, погледнете детални мерења во големина на табелата и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.Ви благодариме.Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 68cm/26.77" Хип : 99cm/38.98" Должина : 93cm/36.61"Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm/28.35" Хип : 104cm/40.94" Должина : 94cm/37.01"Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm/29.92" Хип : 109cm/42.91" Должина : 95cm/37.40"Големина : XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80см/31.50" Хип : 114cm/44.88" Должина : 96cm/37.80"Големина : XXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 84cm/33.07" Хип : 119cm/46.85" Должина : 97cm/38.19".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите