.

.

3 Ролни Plaid Ткаенина Панделки Жичен Работ Панделки памучен ткаенина на карета Проверете Панделки Патриотски Plaid Панделки 2.5 Инчен x 5 Метри Црвено, Бело, Сино Plaid Панд?

3 Ролни Plaid Ткаенина Панделки Жичен Работ Панделки памучен ткаенина на карета Проверете Панделки Патриотски

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Класичен дизајн : дизајнот на Американското знаме елемент, на plaid ткаенина лента црвено бела сина бои, дизајн за САД патриотски, тоа е украсите додатокот за патриотска партија.Големина опис : wired работ лентата е околу 2,5 инчен/ 6.3 см во ширина и 5 метри во должина, една големина одговара на повеќето, е идеален избор кога ќе прослава украси, уживаат DIY рачно изработени занаетчиски време.Широк спектар на употреба : црвено бела сина боја памучен ткаенина на карета лента добро се вклопува за декорација на Денот на Независноста/ 4ти јули, Национален Ден, Претседателот на Денот, Денот на Трудот, Нова Година, Денот на одржување на Изборите прослава додадете празник шарм.И можете да ја користите вашата имагинација да DIY разни форми на украси.Цврстата конструкција : овие патриотски plaid панделки се направени на квалитетот полиестер и железо, трајни и здрав, лесно да се обликуваат, не е лесно да се оштети, како фото реквизити, партија украси, уметнички занаети.Што добивате : пакет доаѓа со 3 ролни plaid ткаенина панделки, која одговара за патриотска партија DIY рачно изработени занаетчиски партија украси, доволно количина за да се задоволат вашиот одмор употреба и замени, убаво комбинација за вашиот заменливи погодност.Димензија : На жичен работ лентата е околу 2,5 инчен/ 6.3 см во ширина и 5 метри во должина, една големина одговара на повеќето, е идеален избор кога ќе прослава украси, уживаат DIY рачно изработени занаетчиски време.Plaid шема : Дизајн на Американското знаме елемент, на plaid ткаенина лента црвено бела сина бои, дизајн за САД патриотски, тоа е украсите додатокот за патриотска партија.Карактеристики : Материјал : квалитет полиестер, iron Color : сина, бела, red Packaging вклучува : 3 x Plaid ткаенина ribbons Note : ве Молиме овозможи димензионални грешки поради рачни мерења.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите