.

.

Палец Завртки - 1/4 X 3/4 Палец Завртки Tee Крило Гром HD Delrin Главата на СВ Тема 25 компјутери Квалитет Брзо

Палец Завртки - 1/4 X 3/4 Палец Завртки Tee Крило Гром HD Delrin Главата на СВ Тема 25 компјутери Квалитет Брзо

мислење на клиентот:

DEN 1778.88
Достапност
Во достапна форма

1/4" Палец Завртки со Крило Knob .Tee Завртки.Delrin & 8-18 СКОПЈЕ. 1/4-20 X 3/4" должина.Главата е направен од Delrin најлон и е 7/8" во ОП должина.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Глава Дебелина : 7/16. Вкупна Должина, вклучувајќи болт : 1".Произведено во САД.Спакувани 25 по пакет.Премиум Квалитет На Производот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите