.

.

Aexit M3x6mm Тема Квалитет на Делови од Цинк, Обложено Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 16pcs Модел:77as201qo161

Aexit M3x6mm Тема Квалитет на Делови од Цинк, Обложено Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 16pcs

мислење на клиентот:

DEN 1533.60
Достапност
Во достапна форма

Knurled Глава Дијаметар : 10мм / 0.4"; Раководител Стил : Тркалезна Knurled Главата.Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 16pcs x Knurled Палецот Завртки; Главна Боја : Сребро Сина.Тема Големина : M3 x 6mm / 0.12" x 0.24" (D*L); Конец Теренот : 0.5 mm.Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен; Тежина : 32g.Вкупна Должина : 8.6 mm / 0.34"; Конец Стил : Целосно Нишка(852221ewet471380y Ud R345410).Knurled глава обезбедува дополнителна потпора за прирачник за затегнување.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината на главата дава подобар грчевито држејќи се површина, што го прави полесно да се стегне или олабави сврзувачки елементи рачно.Палец завртки се дизајнирани да бидат построги и се олабави со рака.Алатки не е потребно за затегнување или расклатување.Knurled Палецот Завртки се инсталирани со вашите прсти и се користи за да се одржи светлина ги опфаќа во место и други украсни производи.(899uiyh2203sedt2223) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите