.

.

Knurled Палецот Орев Месинг - 8/32 (7/16 Кол x 5/16 Дебела) Количина-250

Knurled Палецот Орев Месинг - 8/32 (7/16 Кол x 5/16 Дебела) Количина-250

мислење на клиентот:

DEN 2023.68
Достапност
Во достапна форма

На knurled орев е нут со knurled надворешната површина, наместо хексадецимален.Ова ги прави лесно да се стегнете со рака, како и додавање на декоративни заврши.На knurled дел додава триење за дополнителна контрола кога се стега.Knurled Палецот Плодови се користат во готови материјали, како што се светлосни тела, античкиот автомобили и мотоцикли.Knurled Палецот Ореви се достапни и во двете Крупни (unc завршетоци со) и парична Казна (UNF) тема големини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите