.

.

Fosmon (Сет од 4) на Аналогни Стап Џојстик Контролер Перформанси Палецот Костец Компатибилен со PS5, PS4, Xbox Еден, Xbox Серија X/S (Црна/Сина)

Fosmon (Сет од 4) на Аналогни Стап Џојстик Контролер Перформанси Палецот Костец Компатибилен со PS5, PS4, Xbox

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

[НЕ се ЛИЗГА ИГРИ ПАЛЕЦОТ ЗАФАТ КАПИ] Подобрување на вашиот гејмерски со Fosmon е силиконска игри палецот зафат капи.Вие веќе не ќе мора да се грижите за вашите палци лизгање исклучување на аналогниот се држи на вашиот контролори. [ПРОДОЛЖУВА ПАЛЕЦОТ КОСТЕЦ] Овие палецот зафат капи се прошири нормална должина на вашиот аналоген контролер стапови да им помогне полесно да ги контролира. [ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ АНАЛОГНИ СТАП] Fosmon е палецот зафат капи помогне да ја штити вашата аналогни стапови против абење. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Едноставно се претвори во капи внатре-надвор и поп и тоа преку вашиот аналоген контролер стап. [ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] Овој Fosmon производ вклучува ограничен доживотна гаранција.Ве молиме посетете ја нашата Fosmon веб-страница за повеќе детали.Боја : Црна/Сина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите