.

.

OIVO Switch Палецот Костец за Nintendo Switch Metroid Страв Додатоци (Светлечки), Префрлете се Џојстик Капи Симпатична Аналогни Стап Покритие за Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт

OIVO Switch Палецот Костец за Nintendo Switch Metroid Страв Додатоци (Светлечки), Префрлете се Џојстик Капи

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

❤️Компатибилен Со : Дизајнирани за Nintendo Switch & Switch Лајт, совршено се вклопуваат во контролер џојстик. (ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклопуваат switch про контролер). ❤️Прекрасен Дизајн : симпатична switch палецот костец усвојува прозрачна материјал, флуоресценција ефект те прави повеќето сјајна ѕвезда во текот на ноќта, го направите вашиот Исклучете и Вклучете Лајт изгледаат повеќе привлечни. ❤️Одлични Перформанси: switch копчето caps се лесно да се инсталира и се вклопуваат цврсто до рокер, не е лесно да се лизга надвор, заштита на оригиналниот џојстик од гребнатини и нечистотија. ❤️Удобно Допир : switch аналогни капа е направен од мирис меки силиконски материјал, и 3 D гравирање процес обезбедува одлична контрола. ❤️Деликатна Пакување : 2 Пара(4pcs) Switch џојстик капи поставени се спакувани во пакување пакет.Голем switch Metroid Страв додаток.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите