.

.

42 Парчиња Замена Палецот Костец Капи Симпатична Мачка Шема Покрие Силикони Игра Контролер Џојстик Палецот Стап Капа Компатибилен со PS5 PS4 PS3, PS2 Xbox 360 Xbox Еден Контрол?

42 Парчиња Замена Палецот Костец Капи Симпатична Мачка Шема Покрие Силикони Игра Контролер Џојстик Палецот Стап

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Различни стилови : 42 парчиња палецот костец капи доаѓаат со 2 различни стилови, вклучувајќи 28 парчиња се печатени со симпатична шепа шема, имаат различни бои за да го изберете, симпатична и око-фаќање.Лесен за инсталација : тоа трае само кратко време да слајд пар на палецот костец со текот на контролорот е постоечки палецот стапови, а потоа добро е да се оди.Квалитет на материјалот : палецот костец капи капаците се направени од квалитетен силикони, квалитетот меки силиконски материјали кои ги прават да се чувствуваат удобно и добро да го допрам; Слатки и убави, и мачка рака и гуми дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер, да ги направи повеќе привлечна.Радосен игри искуство : палецот стап костец капи доаѓа со анти-лизга дизајн, што не ќе ти се лизга од вашиот контролори лесно, обезбедување на поголема точност и сензитивност, спречување од удари и инциденти при креирање на многу забава и подобрување на вашиот гејмерски искуство.Практична за користење : на силиконски палецот стап капа може да обезбеди заштита за стап капи, компатибилен со PS5, PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox Еден контролори, исто така, може да се примени како подарок за другите.Убаво игри искуство : палецот костец капи покрие доаѓа со анти-лизга дизајн, што не ќе ти се лизга од вашиот контролори лесно, обезбедување на поголема точност и сензитивност, може да се создаде многу забава и подобрување на вашите вашиот гејмерски искуство.Практична за користење : На силиконски палецот стап капа може да обезбеди заштита за игра контролер стап капи, компатибилен со PS2, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox Еден контролори, исто така, може да се примени како подарок за да испратите другите.Карактеристики : Материјал : силикон Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 42 x Палецот костец капи опфаќа Топло напомена : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Спомнувањето на бренд имиња и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите