.

.

НАМИГНУВАЊЕ & BLINK Дино Explorer Органски Бебе Пижами, 2-Pack Врвот и Дното Сет, Органски Памук, Бебе Облека

НАМИГНУВАЊЕ & BLINK Дино Explorer Органски Бебе Пижами, 2-Pack Врвот и Дното Сет, Органски Памук, Бебе

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Намигнување & Трепкање е класичен 2 Пакет Pajama сет.Две лесно да се носат круг рамо маици.Две слободни фитинг еластична корселе панталони. 100 % Органски Памук, заверена од GOTS ( Global Органски Текстил Стандард ).Бебе мека блокирам ткаенина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите