.

.

СУРФАЊЕ ВЕЧЕРАМ Палубата Кулер Торба, Paddleboard Кулер,Гребло Одбор Дек Торба со 4 Suckers Дизајн,Дек Складирање Торба,ВЕЧЕРАМ Палубата Кулер Торба, Преносни Термички Изол?

СУРФАЊЕ ВЕЧЕРАМ Палубата Кулер Торба, Paddleboard Кулер,Гребло Одбор Дек Торба со 4 Suckers Дизајн,Дек Складирање

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

【1】❤МОРОН ДИЗАЈН❤ : Нашата SURF ВЕЧЕРАМ Палубата Вреќи со користење на вшмукување чаши со лесно да се ослободи куки, нема потреба да користите било која од неуредна лепак или да направи било какви промени на буквален за мрежа.Може да биде цврсто asorbed на палубата. 【2】❤ДВОЈНА ГЛАВА ПАТЕНТ И РЕШЕТКАТА ЏЕБ ДИЗАЈН❤ : Нашата палубата торба како надворешна мрежа торба, која може да содржи некои мали предмети.Непречено двојна глава патент затворање, лесен и удобен отворање и затворање, едноставни за употреба. 【3】❤ВИСОК КВАЛИТЕТ ИЗОЛАЦИЈА МАТЕРИЈАЛ❤ : внатрешниот лагер на нашата ПОДДРШКА одбор кулер користи ултра-дебела ИЗОЛАЦИЈА материјал за да се задржи вашата храна и да пијат КУЛ.ЉУБЕЗНО, ИСТАКНА ДЕКА ОВАА КУЛЕР ТОРБА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОДРЖИ МРАЗОТ. 【4】❤ДОБРА ГОЛЕМИНА ПАЛУБАТА ТОРБА❤ : Големината 15" × 13' × 3.5", тоа лесно се вклопува 10 лименки или еквивалентен износ на храна за вашиот ден-долго екскурзија.На ВЕЧЕРАМ кулер, исто така, се задржи вашиот пијалок, ЛЕДЕНО-ЛАДНА за време на вашиот paddling авантури. 【5】❤ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за❤ : 1 Торба Ладилник, 4 Suckers и нашите топло услуги на клиентите.Нашите SURF Гребло одбор Кулер Карактеристики на Термички Изолирани Обидел да се Чува Вашите Пијалаци Мраз Ладно, за неколку Часа.Се вклопува 10 Лименки Совршено и исто Така има Мрежа Врвот за да се Одржи Било која Суви материи (Запечатени со двојна глава Патент).Исто така, Вклучени се 4 suckers за одржување на Вашиот Кулер сигурна и Безбедна. ►Нашите гребло одбор дек торба со нерѓосувачки челик Д-прстен подлога - Витко и пространа, одлична вшмукување прилог ►Спецификација : ►Одлична палубата торба да носат сè што ви треба! ►Многу издржливи и има добра сума. ►Задржи вашите работи се стави додека paddling.Вшмукување чаши држи добро. ►Ова палубата торба е вистински убав прилог на вашиот гребло да се качите искуство.И има многу простор за да се спакуваат некои објекти Пакет Листа : 1 × палубата торба 4 × suckers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите