.

.

Kisangel 4pcs Pacifier Клипови Pacifier Носителот Деца Teething Млечни Изгубени Играчки - Отпорни Безбедно Pacifier Клип Рака Soother Синџир Држачот за Деца Детето

Kisangel 4pcs Pacifier Клипови Pacifier Носителот Деца Teething Млечни Изгубени Играчки - Отпорни Безбедно Pacifier

мислење на клиентот:

DEN 275.76
Достапност
Во достапна форма

4pcs Младата Pacifier Клипови Бебе Soother Teething Клипови Рака Изгубени - отпорни Синџир.Работи со сите и видови pacifiers, teethers, soothers, играчки и други бебе додатоци.Направени ofhigh квалитетен материјал, тие се лесно да се мијат и продавница.Храна одделение дизајн со светла боја, може да одговара на сите стил на облека.Функција - Боја Како што е прикажано.- Материјал Крпа и нерѓосувачки челик.- Големина на 24 x 2. 5 x 1cm.Пакет Вклучувајќи 4 Pacifier Клипови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите