.

.

10 Парчиња Метал Срце Облик Pacifier Клипови, Облека Suspender Клипови со Пластични Заби Suspender Клипови за Подвезици Pacifiers Виси Декорација (20mm)

10 Парчиња Метал Срце Облик Pacifier Клипови, Облека Suspender Клипови со Пластични Заби Suspender Клипови за

мислење на клиентот:

DEN 1010.40
Достапност
Во достапна форма

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Бебе pacifier носителот користете уникатна метал дизајн.Додаток за DIY вашата облека, за замена на старите стеги на suspender.УДОБЕН И ПРАКТИЧЕН : Pacifier носителот клип може да се исечени за да се teether, играчки и други бебе додатоци, облека, плунка крпа, колички и автомобил места појаси.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Овие бебе pacifier клип висока јачина и може цврсто да се стега вашата облека.Со пластични забите, нема да не им наштети на вашата облека.Може да се користи за долго време со доверба.МАТЕРИЈАЛ : Овие Suspender клипови се направени од висок квалитет на метални материјали.Фино обработка и гланц, срце облик дизајн е прекрасна.ПАКЕТ СОДРЖИНА : Оваа ставка го содржи 10 компјутери pacifier носителот suspender клипови, доволно за да се задоволат потребите на различни ситуации, соодветна количина за вашата дневна замена.Карактеристики : 1 ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Бебе pacifier носителот користете уникатна метал дизајн.Додаток за DIY вашата облека, за замена на старите стеги на suspender. 2 УДОБЕН И ПРАКТИЧЕН : Pacifier носителот клип може да се исечени за да се teether, играчки и други бебе додатоци, облека, плунка крпа, колички и автомобил места појаси. 3 ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Овие бебе pacifier клип висока јачина и може цврсто да се стега вашата облека.Со пластични забите, нема да не им наштети на вашата облека.Може да се користи за долго време со доверба. 4 МАТЕРИЈАЛ : Овие Suspender клипови се направени од висок квалитет на метални материјали.Фино обработка и гланц, срце облик дизајн е прекрасна. 5 ПАКЕТ СОДРЖИНА : Оваа ставка го содржи 10 компјутери pacifier носителот suspender клипови, доволно за да се задоволат потребите на различни ситуации, соодветна количина за вашата дневна замена.Спецификација : Материјал : Железо + Пластична Боја : Сребро Количина : 10pcs Менгеме Ширина : Прибл. 29.2 mm / 1.15 во Менгеме Должина : Околу. 40.7 mm / 1.6 во Рингот Ширина : Прибл. 20mm / 0.79 во Тежина : Околу. 72g Пакет Листата : 10 x Стеги.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите