.

.

Бејтс Мажите Lites Висок Сјај Оксфорд

Бејтс Мажите Lites Висок Сјај Оксфорд

мислење на клиентот:

DEN 2398.80
Достапност
Во достапна форма

100% Кожа.Гумен ѓон.не-означување.Основана во 1885 година како фустан чевли производителот, денес Бејтс Обувки е посветен на развој и производство на униформа обувки за сите гранки на воени и цивилни полициски сили.Во 2003 година, компанијата се приклучи на милијарди долари обувки гигант, Wolverine во Светот, Inc.и е со седиште во Rockford, Мичиген.Wolverine Во Светот, Inc.е еден од светските водечки на пазарот на брендирани повик, активен начин на живот, работа, отворено спорт и единствен обувки.Компанијата портфолиото на високо признати брендови вклучува : Бејтс, Чако, Cushe, Hush Puppies, HYTEST, Merrell, Sebago и Wolverine.Компанијата е, исто така, ексклузивни обувки стекнувачот на популарни брендови, вклучувајќи Мачка Обувки, Харли-Дејвидсон Обувки, и Патагонија Обувки.Производите на компанијата се врши од страна на водечките трговците на мало во U. S. и на глобално ниво во 190 земји или територии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите