.

.

Joray Овошје Ролни, Цреша Овошје Кожа, Маст Бесплатно Овошје Ужина, Направени Со Вистински Овошје, Кошер Заверена - 0.75 Унца, 24 Пакет

Joray Овошје Ролни, Цреша Овошје Кожа, Маст Бесплатно Овошје Ужина, Направени Со Вистински Овошје, Кошер Заверена

мислење на клиентот:

DEN 1007.76
Достапност
Во достапна форма

JORAY ОВОШЈЕ РОЛНИ : Нашата уста поење овошје ролни секогаш пукна со вистински овошен вкус и свежина.Обидете се денес!.СОВРШЕН УЖИНКА во секое време : Секогаш совршен третман за после училиште, ранци, и во средината на денот работа паузи.Рачно изработени дневно од вистински суво овошје.ОРИГИНАЛНИОТ ВКУС - unroll еден и да имаат некоја забава!Без шеќер замени или вештачки засладувачи.Масти слободни.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Вклучува 24 овошје leathers.Секое поединечно овошје тек е .75 мл., и содржи само 70 калории.УВЕРЕНИЕ КОШЕР : Произведени под строг надзор на Раби Грубер и дистрибуиран од страна на Paskesz Бонбони Ко.Inc.Вклучува 24 овошје leathers.Секое поединечно овошје тек е .75 оз.Производ на Њујорк, САД ЗАВЕРЕНА КОШЕР : Произведени под строг надзор на Раби Грубер и дистрибуиран од страна на Paskesz Бонбони Ко.Inc.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите