.

.

Се водат Островот Оригинални Овошје Кожа, Манго, 0.5-Унца Барови (Пакување од 30)

Се водат Островот Оригинални Овошје Кожа, Манго, 0.5-Унца Барови (Пакување од 30)

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Пакување од 30, 0.5-count ленти од Водат Островот Сите Природни Манго Изгрејсонце Овошје Ленти. 1/2 служат на вистински плод на лента.Направени исклучиво со вистински овошје пиребез додаден шеќер.Без вештачки вкусови, конзерванси или бои.Практично, се насекаде, пред-обвиткани ленти од чиста овошје.Опис на производот Водат Островот Овошје Компанија Оригинални Овошје Ленти се сите природни, вкусна овошна закуска која може да се држи во вашиот џеб, ранец или lunchbox.Тоа е вкусен плод снек кои можат да патуваат со вас каде некогаш ви оди.Секој оригинален дрес е еднаква на половина парче овошје.Тоа не се подобро од тоа, освен за вистински парче на овошје.Се Водат Островот Овошје Ко.Оригиналниот Овошје Ленти МАНГО ИЗГРЕЈСОНЦЕ Mouthwatering манго во секој прекрасен залак.Секој Плод Лента содржи : 1/2 служат на fruit All-природни ingredients No додаде sugar45 калории Совршен за зафатен семејства во движење, се Водат Островот Овошје Ленти пак вкусни вкус на вистински овошје во преносни ленти.Сите природни овошни ленти се направени без додаден шеќер и без какви било вештачки вкусови и конзерванси.Пакет нив во lunchboxes, ранци, и каде што и твое одида го забрза вашиот ден со сите природни плодови.Достапни во седум прекрасни вкусови : Изобилство Кајсија Есен Јаболко Жетва Грозје Манго Изгрејсонце Овоштарник Зрела Цреша Малина Лето Берачи на Овошје Забава.ПриродноОд 1976 Stretch Островот Овошје Ко.е обезбедување на вкусна, сите природни овошни закуски за луѓето на движење од скромен перална на Истегнување на Островот, Вашингтон уште од 1976 година.Додека се Водат Островот е одамна надраснали на перална, тие остануваат страстни за изработка на секојдневните моменти повеќе негување со моќта на вистински плодови.Направен совршено преносни, се Водат Островот овошје ленти и ролни содржат вистинска добрина на вистински плодови.Во Рашири Островот, помалку е навистина повеќеВистински овошје, чиста и едноставна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите