.

.

Винил Изолирани Женски Disconnect, 22-18 Жица Големина, 0.250 x 0.032 Табот Големина

Винил Изолирани Женски Disconnect, 22-18 Жица Големина, 0.250 x 0.032 Табот Големина

мислење на клиентот:

DEN 146.64
Достапност
Во достапна форма

Винил изолирани женски прекинува. 22-18 Жица големина.Номинална 75 степени C, 300 Volts. 0.250-инчи x 0.032-инчи Табот големина.УЛ наведени.Винил изолирани женски disconnect.УЛ наведени.Номинална 75 степени C, 300 volts. 22-18 Жица големина. 0.250-инчи x 0.032-инчи Табот големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите