.

.

PureGear USB-C за да го USB-C 3.1 Генералот 2 Кабел (3ft) со Моќта на Испорака за Apple MacBook, iPad Про 202, Пиксели, Chromebook, Тип C лап-топ компјутери, мобилни Телефони, и Повеќе USB-C Уреди - Жив

PureGear USB-C за да го USB-C 3.1 Генералот 2 Кабел (3ft) со Моќта на Испорака за Apple MacBook, iPad Про 202,

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

USB-АКО Заверена : Полнење и пренос на податоци на вашите уреди со Уверување како овој кабел е USB-АКО Уверение и им обезбеди на вашите уреди брзо и безбедно полнење.Реверзибилна Тип-C конектори за употреба со USB-C PD (Моќ Испорака) Полнач за да ја наполните вашиот i OS уред и пристапете до брзо полнење за i Pad Про 2020/2019/2018, i Phone 12, 12 Про,12 Про Max,12 Мини, 11/11 Про, Про 11 Max, 8, 8 Плус, X, XS, XR, XS Max, Mac Book Pro 2020/2019/2018/2017/2016 - 13.3", Воздух 2020/2019/2018. Супер Брз Трансфер на Податоци : USB 3.1 (Генералот 2) 10 Gbs трансфер на податоци го оценувате целосно да се поддржи и да се обезбедат супер брз пренос на податоци.Брз USB Напојување со Испорака : да се обезбеди целосна супер брзо полнење брзина за USB-PD-от уреди.Брзо давачки, трансфер на податоци, и компатибилен Галакси S21/21+/S21 Ultra/S20/S20+/S20 Ultra/S10/S10+/S9/ S9+/S10e/S8/ S8+ / Note20/Note20 Ултра/Note10/Note10+, Huawei Matebook, Google Пиксели 5/4/4а - /3/3 XL, и повеќе USB-C уреди.Доживотна Гаранција!Лесно Се Враќа! 30 дена Гаранција за Парите Назад!Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Feature USB-АКО Certified USB Тип-C 3.1 конектор (Генералот 2) 10 Gbps USB-C Реверзибилна Конектор работи со Енергија за Испорака PD и USB C Автомобил и Ѕидот полначи, Десктоп и повеќето од laptops Length и Color3 Нозе White Compatibility Device Apple i Phone 12, 12 Про,12 Про Max,12 Мини, 11/11 Про, Про 11 Max, 8, 8 Плус, X, XS, XR, XS Max Mac Book Про 2020 / 2019 / 2018 / 2017 / 2016 - 13.3", Воздухот 2020 година / 2019 / 2018 USB-C Devices Samsung Галакси S21 / 21+ / S21 Ultra / S20 / S20+ / S20 Ултра / S10 / S10+ / S9 / S9+ / S10e / S8 / S8+ / Note20 / Note20 Ултра/ Note10 / Note10+Google Пиксели 5/4/4а - /3/3 XLMore USB-C devices Warranty30-дневниот Гаранција за Парите Назад.Лесно Се Враќа!Ограничен Доживотна Гаранција.Гаранцијата се однесува на купениот производ.Ограничувањата може да се применат Ако имате било какви прашања или проблеми, не двоумете се да не контактирате!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите