.

.

Lazzzgua Глас Основниот Стандард Калкулатор, 12-Цифрениот Голем Екран со Голема Копчето за Аларм Површина за Канцеларија, Образование, Финансии, Дома и Бизнис Употреба,

Lazzzgua Глас Основниот Стандард Калкулатор, 12-Цифрениот Голем Екран со Голема Копчето за Аларм Површина за

мислење на клиентот:

DEN 1463.76
Достапност
Во достапна форма

Квалитетот и изгледот : основна стандардниот калкулатор се направени од издржлив АБС материјал за да се обезбеди нормална секојдневна употреба; разумни копчето изгледот направи производ убава и практична.Лесно може да се прочитаат : преносни калкулатор со јасни, висока видливост 12-цифрениот LCD дисплеј.Дното не се лизга : тело со четири не се лизга на дното влошки на дното за зголемување на триење, не е лесно да се лизга, и стабилно сместување.Јасни и големи копчиња : преносни калкулатори кои имаат висока осетливост и брзо копче одговор, кој ја подобрува ефикасноста на работата.Удобен за носење : големината на калкулаторот е само 16.5 X13.5cm/6.5 х 5.31 инчи.Тоа е мал и лесен.Лесно е да ги чувате во фиока или стави во aschool торба или briefcase за да го носат; погоден за дом, училиште, канцеларија.Калкулаторот е погодна за многу прилики : бизнис канцеларијата, семејството, основниот буџет, училиште, итн.Користете го за да ви помогне со вашите лични финансии или само брз компјутерска сесија.Спецификација : Име : Преносни calculator Size : околу 16.5 X13.5cm/6.5 х 5.31 inches Packing листа : 1 * calculator Notes : Поради осветлување ефект и снимање агол, производот има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постојат грешки во производ димензии.

Клучни карактеристики

Name:
Portable calculator
Size:
about 16.5X13.5cm/6.5 x 5.31 inches
Packing list:
1 * calculator :
Notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, the product has chromatic aberration, please understand. :
Due to manual measurement, there are errors in product dimensions. :

Им се допаѓа и на купувачите