.

.

Домашни Миленици Првиот Тенеси Титаните Поводник

Домашни Миленици Првиот Тенеси Титаните Поводник

мислење на клиентот:

DEN 327.12
Достапност
Во достапна форма

· ✔ МАК ПОВОДНИК - Официјално лиценцирани од страна на МАК.Не се измамени од страна на други нелиценциран, помал квалитет на производите.Ова КУЧЕ ПОВОДНИК карактеристики на ЛОГОТО и бои на МАК ТИМ!. · ✔ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ КУЧЕ ПОВОДНИК - Направени од издржлив ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ најлон ткаенина што ја прави идеална поводник за кучиња.#1 Куче Поводник за сите ФУДБАЛСКИ фанови!. · ✔ ГОЛЕМИНА - Достапни во 3 ГОЛЕМИНИ; Мали, Средни и Големи КУЧЕ Поводник.Ве молиме погледнете на што може да се види Големината на Табелата се наоѓа во сликата број 2 за да се избегне враќа Големи Куче Поводник, Средни Куче Поводник и Мало Куче Поводник.Иако нема домашно милениче додаток некогаш е загарантирана, оваа ТЕШКА ПЕТ ПОВОДНИК за Мачки или Кучиња е развиена за да се обезбеди БЕЗБЕДНОСТ од единствен и шарени облека објекти за забава и радосна играчки и додатоци.Работејќи со најнова технологија, нашите креативни дизајнери изберете од највисок квалитет на материјали за да се обезбедат трајни, уникатни и иновативни милениче стока.Нашите фабрики ги следи највисоките стандарди на безбедност упатства за да се обезбеди вашите миленици' за безбедност, додека обезбедување на долгорочна производ.Лиценци, и тоа : домашни Миленици Прво го зацврсти лиценци со Големи Бејзбол Лига (MLB), главната Бејзбол Лига (mlb Здружение на Играчи (MLBPA), Националната Фудбалска Лига (МАК), Националната Фудбалска Лига Здружение на Играчи (NFLPA), Националната Хокеј Лига (NHL), Националната Кошаркарска Асоцијација (НБА), LAURDIY, REALTREE s најголемиот спортски-лиценцирани милениче производ на компанијата.Домашни миленици Firsts производствени капацитети се helt на највисоко на социјалните стандарди за усогласеност.Домашни миленици првиот постојано се стреми да го гради својот успех и да се добие удел на пазарот од страна на земјите во развој и извршување на најпочитуван производи кои сопствениците на домашни миленичиња се чувствуваат сигурни купување за своите миленици.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите