.

.

Среден запад Метални Производи ЈП-836DD ЈП 36 2DR Куче Гајба - Количина 1

Среден запад Метални Производи ЈП-836DD ЈП 36 2DR Куче Гајба - Количина 1

мислење на клиентот:

DEN 1765.20
Достапност
Во достапна форма

Дома обука гајба за кучиња.Засилен двојни врати со повеќе заклучување поени.Овозможува лесен пристап до милениче & разноврсна сместување во вашиот дом.Safe безбедна слајд гром latch.Создава еден ден како простор за вашето домашно милениче.Карактеристики.Дома обука гајба за кучиња.Засилен двојни врати со повеќе заклучување поени.Овозможува лесен пристап до милениче разноврсна сместување во вашиот дом.Safe безбедна слајд гром latch.Создава еден ден како простор за вашето домашно милениче.Овозможува правилна вентилација видливост.Вратата се карактеризира со низок праг големи отворање дозволувајќи им на домашно милениче да се лесно да влезат излез на гајба.Лесно собранието не се потребни алатки.Набори надолу за лесно portable Specifications.Големина 36. Димензија 2440 H x 2322 W x 3641 Л Тежина 26 кг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите