.

.

Pecute Бавно Фидер Сад + Тркала Мачка Ранец

Pecute Бавно Фидер Сад + Тркала Мачка Ранец

мислење на клиентот:

DEN 1814.40
Достапност
Во достапна форма

★ СОВРШЕН ПАКЕТ - Pecute бавно фидер сад и тркала мачка ранец. ★ НА САД - ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% храна одделение силика гел, не-токсични, висока температура отпорни, без мирис, силна пластичност и свитлива, зелена, чиста и хигиенски, се грижат за миленичиња и здравјето. 201 нерѓосувачки челик сад е, исто така, направени од храна одделение материјал.Безбедно да се користи!. ★ НА САД - 3-во-1 : Добивање Pecute милениче сад е еквивалентно на добивање 1 анти-overflow подлога + 1 бавно фидер сад + 1 милениче сад.Коска во облик на силиконски Куче Фидер Бавно Јадење, се застана на работ е еквивалентно на анти-overflow подлога, ефикасно спречување на храна и вода од расипување на земјата.Едната страна е бавно фидер сад да се одржи храна, на другата страна е од нерѓосувачки челик сад да се одржи на вода. ★ ПРЕВОЗНИКОТ - ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ 3 ВО 1 МИЛЕНИЧЕ ПРЕВОЗНИКОТ : Дизајн со багаж во облик на домашни миленичиња шетач или како домашни миленичиња ранец, што го прави разноврсна и удобен превозникот, може да се користи како ранец, рачна ташна, и возен превозникот.Pecute превозникот торба ќе се приспособат на речиси секое домашно милениче патување треба. ★ ПРЕВОЗНИКОТ - ТРАЈНИ КОЛИЧКА : Pecute милениче количка усвои алуминиум легура handlebar, три прилагодлива висина, ергономски дизајн, со премиум вртливата тркала, ви овозможува да се удобно и безбедно да се тркалаат вашето домашно милениче наоколу.И тоа е монтажни од превозникот торба, количка & преносни за употреба. ★ СОВРШЕН ПАКЕТ - Pecute бавно фидер сад и тркала мачка ранец.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите