.

.

Керамички Мачка Сад Мачка Заштита На Цервикален ' Рбет Храната Сад Храна За Миленичиња Сад Мачка Храна Анти-Превртување Двојно Сад Ориз Сад Куче Сад Куче Сад-Пинк

Керамички Мачка Сад Мачка Заштита На Цервикален ' Рбет Храната Сад Храна За Миленичиња Сад Мачка Храна Анти-Превртување

мислење на клиентот:

DEN 1223.76
Достапност
Во достапна форма

Здрава и безбедна керамички керамички сад : изработени од олово-бесплатно, корозија-отпорни, рѓа-бесплатно, санитарен и здрава керамика.Во микробранова печка и машина за миење на садови се безбедни и лесни за чистење.Покачена мачка сад : На покачена дизајн на ортопедски мачка сад може да се заштити домашно милениче цервикален ' рбет, намалување на притисок на вратот, артритис или задниот дел на мачка, и да се намали whisker замор.Тоа е погоден за сите видови на мачки и puppies.Керамичка површина е мазна и може да се мијат директно со вода за лесно чистење.Или, можете да избришете ја чисти со хартиена крпа.Садот е пренослив и лесно да се чисти.Применливи предмети : мачки, супер мали кучиња, мали кучиња, многу модерен.Ова е декорација може да се стави во вашиот дом.Додадете една убава пејзаж на вашето домашно милениче сопственик.Задоволството на клиентите : Без разлика на тоа што проблемот ќе се судрите, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.Производот категорија : пет bowl Product Име : Среќа Мачка Керамички Сад (Сино/Розова)Материјал : Ceramic Size 15.5*14*12.5 cm Weight/0.8 kg (со пакување тежина)за Апликација : Општо за кучиња и catsnote : 1. Керамички производи повремено имаат мали црни точки, меурчиња, и други процес феномени, кои не се flaws2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5-1 cm3. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите