.

.

ХГ Ѕвезда Дизајн Милениче Поклон -Вратоврска Јака со Бел за Мачки или Мали Кучиња

ХГ Ѕвезда Дизајн Милениче Поклон -Вратоврска Јака со Бел за Мачки или Мали Кучиња

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Овој лак вратоврска јака е направен на многу високо квалитетни материјали.Совршен подарок и порибување stuffer.Големина : Една големина Приближно 7" 12" Турнеја.Совршен за мачки или мали кучиња.Fashionably Дизајнирани.Материјали : Најлон.Овој лак вратоврска јака е направен на многу високо квалитетни материјали.Совршен подарок и порибување stuffer.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите